O nas

Domowa Hydraulika

Twórcą portalu jest Rafał Mróz prowadzący bloga w branży hydraulicznej: Domowe instalacje hydrauliczne powstał z chęci dzielenia się wiedzą zdobytą przez kilkanaście lat pracy zawodowej.  Już wkrótce znajdziesz tu artykuły hydrauliczne dzięki którym żadna instalacja w Twoim domu nie będzie niemożliwa do wykonania. Również każdy remont czy przeróbka instalacji hydraulicznej stanie się przyjemniejsza.

Domowa Hydraulika to przede wszystkim sklep z artykułami hydraulicznymi wyselekcjonowanymi na podstawie opinii zarówno użytkowników jak i wyspecjalizowanych instalatorów. Od zwykłej uszczelki, aż po urządzenia grzewcze. Większość ofert jest przedstawiona z informacjami uzyskanymi bezpośrednio od producentów, ale takich których nie znajdziecie na ogólnej stronie produktu.

Logo

Domowa hydraulika - logo

Logo sklepu powstało z wody, powietrza, a zielony listek sugeruje stawianie na pierwszym miejscu ekologie. Właśnie te 3 aspekty przemawiają przez ideę tworzenia produktów w dzisiejszym świeci. Kropla wody, zielony liść i powietrze pomiędzy nimi tworzą harmonijne połączenie, które w pełni wystarczy do zapewnienia potrzeb w Twoim domu.

Kocioł Viessmann Vitodens 100-W + zasobnik 100l 19kW

TERAZ 35% TANIEJ

Kocioł gazowy

Viessman Vitodens 100-W 19 kW z zasobnikiem 100 litrów do ogrzewania domu. Nowoczesny kondensacyjny kocioł gazowy ze zintegrowanym modułem WiFi do zdalnej kontroli poprzez aplikację.